.....................................................................................................................................................................................

Дизайну інтер’єру спальні завжди приділяється чимала увага. Не секрет, що спальня – це найпотаємніша кімната в будинку, її душа. І меблі для спальні мають бути що відповідає – що розташовує до розслаблення після довгого дня і до бадьорого підйому уранці. У спальні усе повинно бути затишним і функціональним, щоб навіть в самому невеликому просторі хазяї могли відчути себе комфортно. 

ЯК ВИБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ СПАЛЬНІ?

Зазвичай меблі для спальні вибираються в одному стилі. У такому разі краще всього звернути свою увагу на спеціальні спальні гарнітури, які складаються з ліжка, прикроватных тумбочок, шафи, комода, туалетного столика і дзеркала. Набір модульних меблів може видозмінюватися відповідно до побажань хазяїв. У нім можуть бути відсутніми які-небудь елементи, або з’являтися додаткові, такі як, ширма або пересувні консолі, які можуть грати і роль столика для сніданку в ліжку. Серйозний вплив на вибір елементів грає конфігурація і розмір кімнати.

Крім того, слід звернути увагу на стильове рішення меблів для спальні. Це може бути строгі класичні меблі – темне, трохи химерне, ліжко з дубовим узголів’ям, шафи на ніжках. Для невеликого приміщення підійде стиль мінімалізм. Головне тут – світлі тони, мінімум меблів, сучасні аксесуари і відчуття легкості простору. Якщо ви любите плавні витіюваті форми і нестандартні рішення, то вам підійдуть меблі для спальні в стилі модерн.

Але дизайн інтер’єру спальні не обмежений стандартними рамками. Будь-який із стилів, у тому числі етнічний, кантри або еклектика, будуть доречні в цьому просторі. Головне – щоб дизайн влаштовував хазяїв і був продуманий до дрібниць. Що стосується кольору, то зазвичай світлі тони вибирають для спальні невеликого простору, щоб візуально розширити приміщення. Темні тони підійдуть великої спальні з високими стелями – це зробить простір камерним. Проте підбирати колір стін і штор можна під меблевий гарнітур, що сподобався вам. Наприклад, вважається, що з кольором натурального дерева прекрасно поєднується ясно-блакитний або ясно-рожевий кольори.

ВИБІР ГОЛОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Головна роль в спальні, звичайно ж, відводиться ліжку. Це може бути класичний варіант: одно-, півтори- чи двоспальне ліжко, розташоване по середині кімнати або у однієї із стін. Ви можете вибрати в якості спального ложа диван, що розкладається, тоді в денний час доби спальня може служити і вітальнею або зоною для відпочинку. Існує і такий варіант, як підйомне відкидне ліжко, вбудоване в певні меблеві композиції, наприклад, шафу або стінку. Такий механізм дозволяє заощадити досить багато місця. Крім того, при виборі ліжка треба потурбуватися і про власне здоров’я – придбати зручний ортопедичний матрац.

Окрім ліжка в спальні часто розташовуються шафи суконь або комоди для зберігання речей. Вони повинні красиво вписуватися в загальний дизайн інтер’єру, не захаращувати простір і при цьому вміщувати в себе усе необхідне. Найбільш прийнятним варіантом є поєднання спальні і гардеробної кімнати, яка ховається за спеціальними дверима. Вийти з положення в невеликій спальні можна при допомозі шаф-купе з дзеркальними дверцями або спеціальних ящиків під ліжком. Перші зорово розширять простір, а другі допоможуть заощадити дорогоцінні метри. Тим паче, що зберігати в них можна не лише постільна білизна, але і інші речі.

Доповнити простір спальні можна за допомогою прикроватных тумбочок з оригінальними торшерами. Вони нададуть спальні затишок, дозволять спокійно шанувати перед сном. Якщо ж у вас немає можливості розмістити прикроватные тумбочки, то можна вибрати ліжко з узголів’ям у вигляді додаткової полиці, підвісивши над ним бра або світильники. Відмінним варіантом може бути спеціальна ніша в стіні, на якій без зусиль поміститься будильник і улюблена книжка. Подумайте про деталі інтер’єру : картинах на стіні, милих дрібничках на полицях, фотографіях, а також килимах біля ліжка. Усе це дозволить вам створити дійсно затишну спальню.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости