........................................................................................................................................................................................

Кухня це головна кімната в будинку, і вона повинна бути правильно облаштована, щоб зберігала затишок. Адже іноді деякі предмети інтер’єру дуже впливають на настрій, і сприяють незручностям. Все має бути на своїх місцях, і тоді господиня на кухні буде готувати з гарним настроєм. Як вибрати меблі для кухні?

Перш ніж відправиться купувати кухонні меблі, потрібно все ретельно обміряти, що б все було точно. Перш ніж зайнятися пошуком кухні, потрібно вибрати стиль. Нестаріюча класика, сучасний модерн, або ж сільський стиль — вибір залежить від ваших бажань і переваг.

ПЛАНУВАННЯ КУХНІ

Зробіть план (креслення) де саме буде стояти ті чи інші меблі. Адже при купівлі меблів, важлива не тільки протяжність стін, але і висота стелі. Ці всі моменти потрібно не упустити. Потрібно прикинути, скільки ж місця будуть займати шафки, куди буде краще поставити стіл, барну стійку, холодильник і т.д. Завдяки плануванню, ви зможете зрозуміти, яку та як вибрати меблі для кухні. 

Зазвичай кухонний набір складається з нижніх і верхніх шафок, а також високих шаф-колонок. Найчастіше підлогові шафи шикуються в ряд, і тоді для них замовляють єдину стільницю.Не поспішайте купувати все відразу, прицінитися, виберіть те, що потрібно вам, адже зараз можна змайструвати все, що душа забажає.

Сьогодні немає проблем ні з дизайном, ні з колірною гамою. Так само потрібно враховувати свої фінансові можливості.

ВИБИРАЄМО КУХОННУ СТІЛЬНИЦЮ

Кухонні меблі різноманітні, в цьому вся складність. Особливу увагу при покупці кухні, потрібно звернути на стільниці, вони повинні бути максимально міцними, і бажано звичайно, що б покриття було пластиковим. Якщо стільниця не матиме полімерної закладення, і не буде мати вологостійке просочення, то вона може швидко зіпсуватися. Дуже багато кухонь зараз воліють з особливими прикрасами. До речі зараз для того, що б заощадити місце на кухні, дизайнери придумали новий тип дверцят. Такі дверки відкриваються не на вагу, а рухаються по вертикалі.

Як вибрати меблі для кухні? Майте на увазі, що у виробництві кухонь використовується більш ніж 40 видів матеріалу. Останнім часом добре користується популярністю матеріал для виготовлення як мультиплекс, він включає різновид порід дерева, склеєні між собою в різних напрямках.

ЗАГАЛЬНИЙ СТИЛЬ КУХНІ

Меблі й інтер’єр в кухні повинен гармоніювати, і тоді ви будете спокійні. Як вибрати меблі для кухні:

  1. Якщо кухня темна, то можна використовувати такі тони як, абрикосовий, рожевий, лимонний, фісташка;
  2. Не забуваємо й те, що світлі тони візуально збільшують простір;
  3. У кухні, яка постійно перегрівається, добре будуть виглядати тони блакитного, сірого і зеленого. Адже кажуть, що колір впливає не тільки на наш настрій, але і на апетит;
  4. Також можна внести трохи своєї фантазії і виготовити підвісну поличку для квітів, вона буде дуже добре доповнювати кухонний інтер’єр.

ДЕКОР КУХОННИХ МЕБЛІВ

Багато хто захоплюються кімнатними квітами, багато різних красивих горщиків, поличок роблять будинок затишним і красивим. Як розмісити ці горщики на кухонних меблях, що б вони гармонійно виглядали в приміщенні. Для цього нам потрібно: монтажна піна, порожні пластикові пляшки, цементний розчин, декоративні матеріали, камінчики, галька, черепашки і т.д. На дошку застеленою целофановою плівкою помістіть пляшки, так як будуть розташовані в подальшому горщики з квітами. Для того, що б пляшки залишалися стійкими їх наповнюють водою або піском. Цю конструкцію заливають монтажною піною, і залишають підсихати не менше ніж на добу. Потім її обов’язково покривають захисним шаром, в нашому випадку добре буде залучити сюди склеювальний цементний розчин. Тепер перейдемо до етапу оздоблювальних робіт, на ще свіжий розчин без проблем приклеюються різні красиві камінчики, черепашки. Коли конструкція висохне, її можна декорувати клеєм або пофарбувати фарбою.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости